Галерея
HG9
Апаратне забезпечення
IEEE стандарти
IEEE 802, 802.1Q, 802.10, IEEE 802.11, 802.3U, 802.3Z
PON стандарти
ITU G.984.1, ITU G984.2, ITU G984.3, ITU G984.4
Інтерфейси
1*порт SC/APC GPON, 4*1000 Мбіт/с порти RJ45 LAN, 1*порт USB, 1*порт voip, 1*порт постійного струму
LED індикатор
Живленна, INET, PON, LOS, LAN1, LAN2,LAN3, LAN4, TEL,2.4G,5G, WPS, USB
Кнопка
1*Кнопка увімкнення/вимкнення живлення, 1*кнопка WPS, 1*кнопка WLAN, 1 кнопка скидання , 1*світлодіодна кнопка
Оптичний режим
Class B✚
Оптична довжина хвилі
Передача 1310nm, отримання 1490nm
Відстань передачі даних
20km Max
Пропускна здатність
Макс. швидкість Upstream 1.25Gbps, Макс. швидкість Downstream 2.5Gbps
Розміри
190*124.9*26.5 mm (W * D * H)
Потужність TX
0.5~5dBm
Живлення RX
-28~-8dBm
Зовнішнє джерело живлення
DC 12V /1.5A
Енергоспоживання
≤18w
Програмне забезпечення
DHCP сервер
Сервер, клієнт, список клієнтів DHCP, резервування адрес, DHCP -ретрансляція
WAN з'єднання
PPPoE , динамічний і статичний IP, режим мосту
Тип
TR069, Internet, IPTV, VoIP
Якість сервісу
Контроль пропускної здатності
Версія IP
IPv4, IPv6
Сервіси
DHCP, Dynamic DNS , IGMP Proxy UPnP, Samba
VPN Pass-through
PPTP, L2TP, IPsec Pass-through
Firewall
ALG, IP-фільтр, фільтр портів, фільтр Mac-адрес, фільтр URL -адрес, Переадресація портів, DMZ
IPv6
Radvd, DHCPv6, MLD Proxy, MLD Snooping
Діагностика
Ping, Ping6, Tracert, Tracert6
TR069
Доступ, запит на з'єднання
VoIP
Main Proxy, Black Proxy, SIP Advanced, Forward Mode, Speed Dial, Dial Plan , Codec, Hotline, DND, Alarm
Бездротовий
Частота
2.4GHz & 5GHz
Пропускна здатність
2.4g :20M/40M, 5G: 20M/40M/80M
Діапазон каналів
2.4G : CH1-CH13
5G : CH36-CH64, CH100-CH140, CH149-CH165
Антена
2 * 6 dBi Antenna
Налаштування клієнтів
WPS Button, WPS LED
Швидкість
11n 300M + 11ac 867M
Потужність передачі
2.4G: <20 dBm(EIRP)
5G: <23dBm(EIRP)
Бездротові функції
Увімкнути/вимкнути бездротове радіо, WDS міст, WMM, статистичні дані бездротової мережі
Безпека бездротової мережі
64/128-бітове WEP, WPA/ WPA2, WPA-PSK/ WPA2-PSK шифрування, бездротова фільтрація MAC
SSID мережі
Основна SSID-мережа на частоті 2,4 ГГц та 5 ГГц
4 гостьових SSID-мережі на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц
Макс. пов'язаних терміналів
32 - на 2,4 та 5 ГГц
Зовнішнє середовище
Робоча температура
0°c ~ 45°c
Температура зберігання
-40°c ~ 70°c
Робоча вологість
10% ~ 90% (без конденсації)
Волгість зберегіння
5% ~ 90% (без конденсації)
Інше
Вміст паковання
1* HG9, 1* Адаптер живлення, 1* інструкція зі швидкого налаштування, 1* кабель RJ45, 1* кабель RJ11
Сертифікація
CE, FCC , RoHS,Anatel