Галерея
HG7
Апаратне забезпечення
IEEE стандарти
IEEE 802, 802.1Q, 802.10, IEEE 802.11, 802.3U, 802.3Z
PON стандарти
GPON:ITU G.984.1, ITU G984.2, ITU G984.3, ITU G984.4
EPON:IEEE 802.3 ah
Інтерфейси
1 * порт SC / APC PON (додатковий SC / UPC), 2 * порти локальної мережі RJ45 1000 Мбіт / с, 1 * порт voip
LED індикатор
Живлення, INET, PON, LOS, LAN,2.4G,5G,TEL
Кнопка
1*WPS/Reset кнопка
Оптичний режим
Class B✚
Оптична довжина хвилі
Передача 1310nm, отримання 1490nm
Відстань передачі даних
20km Max
Пропускна здатність
GPON: Макс. швидкість Upstream 1,25 Гбіт/с, макс. швидкість Downstream 2,5 Гбіт/с
EPON: Макс. швидкість Upstream 1,25 Гбіт / с макс. швидкість
Розміри
163*115*28 mm (W * D * H)
Потужність TX
0.5~5dBm
Живлення RX
-28~-8dBm
Зовнішнє джерело живлення
DC 12V /1.0A
Енергоспоживання
≤12w
Програмне забезпечення
DHCP сервер
Сервер, клієнт, список клієнтів DHCP, резервування адрес, DHCP -ретрансляція
WAN з'єднання
PPPoE , динамічний і статичний IP, режим мосту
Тип
TR069, Internet, IPTV, VoIP
Якість сервісу
Контроль пропускної здатності
Версія IP
IPv4, IPv6
Сервіси
DHCP
Dynamic DNS
IGMP Proxy
UPnP
VPN Pass-through
PPTP, L2TP, IPsec Pass-through
Firewall
ALG, IP-фільтр, фільтр портів, фільтр Mac-адрес, фільтр URL -адрес, Переадресація портів, DMZ
IPv6
Radvd, DHCPv6, MLD Proxy, MLD Snooping
Діагностика
Ping, Ping6, Tracert, Tracert6
TR069
Доступ, запит на з'єднання
VoIP
Main Proxy, Black Proxy, SIP Advanced, Forward Mode, Speed Dial, Dial Plan , Codec, Hotline, DND, Alarm
Бездротовий
Частота
2.4GHz and 5GHz
Пропускна здатність
2.4G :20M/40M, 5G: 20M/40M/80M
Діапазон каналів
2.4G : CH1-CH13
5G : CH36-CH64, CH100-CH140, CH149-CH165
Антена
2 * 5 dBi Antenna
Налаштування клієнтів
WPS
Швидкість
11n 300M
11ac 867M
Потужність передачі
2.4G: <20 dBm(EIRP)
5G: <23dBm(EIRP)
Бездротові функції
Увімкнути/вимкнути бездротове радіо, WDS міст, WMM, статистичні дані бездротової мережі
Безпека бездротової мережі
64/128-бітове WEP, WPA/ WPA2, WPA-PSK/ WPA2-PSK шифрування, бездротова фільтрація MAC
SSID мережі
Основна SSID-мережа на частоті 2,4 ГГц та 5 ГГц
4 гостьових SSID-мережі на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц
Макс. пов'язаних терміналів
32 - на 2,4 та 5 ГГц
Зовнішнє середовище
Робоча температура
0°c ~ 45°c
Температура зберігання
-40°c ~ 70°c
Робоча вологість
10% ~ 90% (без конденсації)
Волгість зберегіння
5% ~ 90% (без конденсації)
Інше
Вміст паковання
1* HG7, 1* Адаптер живлення, 1* Посібник користувача, 1* кабель RJ45
Сертифікація
CE, FCC , RoHS,Anatel