Galeri
TES7008
Donanım
Yönetim Rafı
1U19-inch standard box
Uplink Portu
4 *10/100/1000 Oto-anlaşmalı Ethernet portları
4 *SFP Optik portlar , 2 *SFP ( 10-Gigabit portuı)
PON Bağlantı Noktası
8*SFP yuvası
ITU-TG.984.2 ClassB /ClassC'yi takip edin
Maksimum bölme oranı :1/128
Buton
Güç açma/kapama Düğmesi
Optik Mod
Class B /Class C
Optik Dalga Boyu
1310nm'de ilet, 1490nm'de Al
Yönetim Portu
1 100/1000 BASE-Txout-band Ethernet portu
1 KONSOL yerel yönetim portu
USB Grişi
1 * USB arabirimi (Yapılandırmayı yedeklemek, programı yükseltmek ve günlük bilgilerini kaydetmek için kullanılır)
Boyut
440mm(L)*272.6mm(W)*44mm(H)
Arka Panel Bant Genişliği
78G
Ağırlık (Paketle Birlikte)
4.70kg
Güç Kaynağı
AC:100V~240V,47~63Hz
DC:-48V
Güç Tüketimi
≤58w
Sertifikasyon
CE、RoHS
Yazılım
İşlevler
Destek cihaz günlüğü, cihaz yükseltme, cihaz yönetimi, durum izleme, yapılandırma yönetimi ve kullanıcı yönetimi
Layer2 anahtarlama konfigürasyon yönetimi: Port yönetimi, VLAN, RSTP, IGMP, ACL, QOS ve benzeri gibi.
PON işlev yapılandırma yönetimi: OLT kimlik doğrulaması, DBA şablonu, hizmet şablonu, hat şablonu vb.
Layer3 işlevi: statik yönlendirici, dhcp-client, dhcp-röle ve vlanif yapılandırmasını destekler
PON Özellikleri
Standart OMCI yönetim işlevi
Her PON bağlantı noktası için 1:128 bölme oranını destekler
Uplink ve Downlink veri iletimi için AES 128 şifrelemesini destekler
DBA algoritması, 5 DBA türünü destekler
ONU yönetimi (uzaktan yapılandırma, yükseltme, izleme)
ONU kimlik doğrulaması
Portlar
PON İzolasyonu/ ONU İzolasyonu
802.3x akış kontrol konfigürasyonu
Bağlantı noktası aynası
Yayın/Çoklu Yayın/Tek noktaya yayın fırtına kontrolü
Hız ve dupleks modu yapılandırması
DHCP Sunucusu
Masaüstü/ Duvar Montajı
VLAN
VLAN Kimliği: 1~4094
Bağlantı noktaları Access, Trunk ve Hybrid modunu destekler
QinQ'yu destekleyin
VLAN çevirisini destekleyin
PVID yapılandırmasını destekleyin
802.1q VLAN'ı destekleyin
Multicast
IGMP v1/v2 gözetleme
IGMP hızlı izin
IGMP gözetleme sorgulayıcısı
çok noktaya yayın VLAN
Hizmet Kalitesi
802.1p QoS'yi destekler
4 öncelik sırası
Öncelikli program modu: SP, WRR, SP WRR
Temel ACL'yi destekleyin, ACL'yi ilerletin ve ACL'yi bağlayın
Temel ACL: kaynak IP
Gelişmiş ACL: kaynak IP, hedef IP, kaynak bağlantı noktası, hedef bağlantı noktası, DSCP ve IP mesaj türü
802.1p önceliği, VLAN ID, TOS, DSCP açıklamasını destekler
Bağlantı ACL: kaynak MAC, hedef MAC, VLAN Kimliği, Ethernet türü
Mac Adresi
MAC adres tablosu: 64K
Yaşlanma süresi yapılandırması
MAC adresi sınırlarını destekleyin
256 kara delik MAC adresini destekleyin
10K Statik MAC adresini destekleyin
LACP
S-MAC, D-MAC, S-IP, D-IP'ye dayalı yük dengesi
802.1ad bağlantı toplamasını destekleyin
Kapsama Ağacı
RSTP
Yönetim
SNMP, Konsola dayalı CLI, EMS yönetimini destekleyin
Çevre
Çalışma Sıcaklığı
0°c ~ 45°c
Depolama sıcaklığı
-40°c~ 85°c
Çalışma Nemi
%10 ~ %90 (Yoğuşmasız)
Depolama Nemi
%5 ~ %90 (Yoğuşmasız)