Galeri
HG1
Donanım
IEEE Standartları
-
PON Standartları
ITU G.984.1, ITU G984.2, ITU G984.3, ITU G984.4
Arayüzler
1*SC/APC GPON Bağlantı Noktası, 1*1000Mbps RJ45 LAN Portu, 1*DC Bağlantı Noktası
LED Göstergesi
LAN,LOS,PON,PWR
Buton
1 RESET Button
Optik Mod
Class B✚
Optik Dalga Boyu
1310nm'de ilet, 1490nm'de Al
İletim Mesafesi
20km Max
Bant genişliği
Yukarı Akış 1.25 Gbps Maks, Aşağı Akış 2.5 Gbps Maks
Boyut
59*57*23mm(W*D*H)
TX Gücü
0.5~5dBm
RX Gücü
-28~-8dBm
Harici Güç Kaynağı
DC 9V /0.6A
Güç Tüketimi
≤5.4w
Yazılım
DHCP Sunucusu
Sunucu, İstemci, DHCP İstemci Listesi, Adres Rezervasyonu, DHCP Aktarımı
WAN Bağlantısı
PPPoE , Dinamik IP, Statik IP, Köprü
İş Tipi
TR069, Internet
Hizmet Kalitesi
-
IP Sürümü
IPv4, IPv6
Hizmetler
DHCP, Dynamic DNS
VPN Geçişi
-
Güvenlik Duvarı
ALG, IP Filtresi, Port Filtresi, Mac Filtresi, URL Filtresi Bağlantı Noktası Yönlendirme, DMZ
IPv6
Radvd, DHCPv6, MLD Proxy, MLD Gözetleme
Sistem Kontrolü
Ping, Ping6, Tracert, Tracert6
TR069
ACS, Bağlantı isteği
VoIP
-
Kablosuz
Frekans
-
Bant genişliği
-
Kanal Aralığı
-
Anten
-
Kolay İstemci Kurulumu
-
Hız
-
İletim Gücü
-
Kablosuz İşlevler
-
Kablosuz Güvenlik
-
SSID ler
-
Bağlantılı Maksimum Terminal
-
Çevre
Çalışma Sıcaklığı
0°c ~ 45°c
Depolama sıcaklığı
-40°c ~ 70°c
Çalışma Nemi
%10 ~ %90 (Yoğuşmasız)
Depolama Nemi
%5 ~ %90 (Yoğuşmasız)
Diğer
Paket İçeriği
1*HG1,1* Güç adaptörü,1* Hızlı kurulum kılavuzu
Sertifikasyon
CE, FCC, RoHS, Anatel