Galeria
HG1
Sprzęt komputerowy
Standardy IEEE
-
Standardy PON
ITU G.984.1, ITU G984.2, ITU G984.3, ITU G984.4
Interfejsy
1*SC/APC GPON Port, 1*1000Mbps RJ45 LAN Port, 1*DC Port
Wskaźnik ledowy
LAN,LOS,PON,PWR
Przycisk
1 RESET Button
Tryb optyczny
Class B✚
Optyczna długość fali
Transmit at 1310nm, Receive at 1490nm
Odległość transmisji
20km Max
Przepustowość łącza
Upstream 1.25Gbps Max, Downstream 2.5Gbps Max
Wymiar
59*57*23mm(W*D*H)
Moc nadajnika
0.5~5dBm
Moc RX
-28~-8dBm
Zewnętrzny zasilacz
DC 9V /0.6A
Pobór energii
≤5.4w
Oprogramowanie
DHCP serwer
Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation, DHCP Relay
Połączenie WAN
PPPoE , Dynamic IP, Static IP, Bridge
Rodzaj działalności
TR069, Internet
Jakość usługi
-
Wersja IP
IPv4, IPv6
Usługi
DHCP, Dynamic DNS
Przekazywanie VPN
-
Zapora
ALG, IP Filter ,Port Filter, Mac Filter, URL Filter Port Forwarding, DMZ
IPv6
Radvd, DHCPv6, MLD Proxy, MLD Snooping
Diagnostyka
Ping, Ping6, Tracert, Tracert6
TR069
ACS, Connection request
VoIP
-
Bezprzewodowy
Częstotliwość
-
Przepustowość łącza
-
Zakres kanałów
-
Antena
-
Łatwa konfiguracja klienta
-
Prędkość
-
Moc transmisji
-
Funkcje bezprzewodowe
-
Ochrona bezprzewodowa
-
Identyfikatory SSID
-
Maks. połączony terminal
-
Środowisko
Operacja Temperatura
0°c ~ 45°c
Temperatura przechowywania
-40°c ~ 70°c
Wilgotność pracy
10% ~ 90% (Non-condensing)
Wilgotność przechowywania
5% ~ 90% (Non-condensing)
Inni
Zawartość Paczki
1*HG1,1* Power adapter,1* Quick install guide
Orzecznictwo
CE, FCC, RoHS, Anatel